top of page

Dla Ciebie

Pierwszy krok 

Jest to rozmowa, podczas, której możemy przyjrzeć się Twojemu samopoczuciu oraz określić, jakiego rodzaju wsparcia możesz potrzebować. Podczas spotkań jestem dla Ciebie, aby Cię wysłuchać, zrozumieć i pomóc Ci nazwać to, czego doświadczasz, a także wspólnie z Tobą określić dalsze kroki do lepszej kondycji psychicznej. Unikam szybkiego stawiania diagnoz, udzielania rad i dawania gotowych rozwiązań.

Tego typu spotkanie może być wstępem do dalszej pracy, aby wspólnie odnaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie w danej sytuacji.

Image by Lina Trochez

zdjęcie: Nina Trochez unsplash

heather-morse-QyuHWSUPcLc-unsplash.jpg

Wspólna wyprawa

Każdy z nas odczuwa niekiedy w swoim życiu potrzebę zmiany. Co ważne, zmiana jest procesem, składa się z pewnych etapów i wymaga czasu, towarzyszą jej zwykle ambiwalentne emocje.

Niezależnie od tego, czy chcesz porzucić nawyki, które Ci nie służą, czy też rozwinąć nowe wspierające zachowania, chętnie pomogę Ci w tym wyzwaniu. Korzystam z podejścia Dialogu Motywującego. Oznacza to, że moim głównym celem jest wspieranie Twojej autonomii i wydobywanie Twoich zasobów, dzięki czemu zmiana staje się możliwa. 

zdjęcie: Heather Morse unsplash

Spotkania na szlaku

Każdy z nas jest w podróży, do czegoś zmierza, coś odkrywa, z czymś się mierzy... Spotkanie z drugą osobą i poznanie jej perspektywy, niekiedy tak odmiennej od naszej, jest ważnym składnikiem rozwoju.

Zapraszam Cię do udziału w warsztatach grupowych, podczas których rozwiniesz nowe kompetencje i poznasz innych ludzi, którzy także są w drodze. :)

Realizowane przeze mnie warsztaty:

  • Trening Asertywności

  • Poczucie własnej wartości fundamentem szczęśliwego życia

  • Oswoić emocje

Informacje o aktualnych wydarzeniach znajdziesz na moim Facebooku. ​

Image by Shane Rounce

zdjęcie: Shane Rounce unsplash

julia-caesar-3VmiRM4vW2Y-unsplash.jpg

zdjęcie Julia Caesar unsplash

Dom w sobie

Nasze ciało jest naszym pierwszym domem. Uświadomienie sobie tego faktu, może być pomocne w zbudowaniu głębokiego poczucie bezpieczeństwa w sobie. 

Współczesny styl życia oparty na szybkim tempie pracy, presji ciągłych osiągnięć i wszechobecnej technologii może skłaniać do ignorowania własnego ciała i umniejszania jego roli. Tymczasem ciało ma swoją mądrość. Gdy kierujemy na nie reflektor świadomości, możemy odkryć nasze emocje, niezaspokojone potrzeby, ukryte napięcie. 

Pomagam wrócić do ciała, do domu, poprzez świadomy, intuicyjny ruch, pracę z oddechem, uważność.

bottom of page