top of page

Dla Ciebie

Świadoma praca
z ciałem i ruchem

Ciało jako dom

Nasze ciało jest naszym pierwszym domem. Uświadomienie sobie tego faktu, może być pomocne w zbudowaniu głębokiego poczucie bezpieczeństwa w sobie. 

Współczesny styl życia oparty na szybkim tempie pracy, presji ciągłych osiągnięć i wszechobecnej technologii może skłaniać do ignorowania własnego ciała i umniejszania jego roli. Tymczasem ciało ma swoją mądrość. Gdy kierujemy na nie reflektor świadomości, możemy odkryć nasze emocje, niezaspokojone potrzeby, ukryte napięcie. 

Pomagam wrócić do ciała, do domu, poprzez świadomy, intuicyjny ruch, pracę z oddechem, uważność.

Ola-008.jpg
Image by Shane Rounce

zdjęcie: Shane Rounce unsplash

Spotkania na szlaku

Każdy z nas jest w podróży, do czegoś zmierza, coś odkrywa, z czymś się mierzy... Spotkanie z drugą osobą i poznanie jej perspektywy, niekiedy tak odmiennej od naszej, jest ważnym składnikiem rozwoju.

Zapraszam Cię do udziału w warsztatach grupowych, podczas których rozwiniesz nowe kompetencje i poznasz innych ludzi, którzy także są w drodze. :)

Realizowane przeze mnie warsztaty:

  • Trening Asertywności

  • Poczucie własnej wartości fundamentem szczęśliwego życia

  • Oswoić emocje

Informacje o aktualnych wydarzeniach znajdziesz na moim Facebooku. ​

Wspólna wyprawa

Każdy z nas odczuwa niekiedy w swoim życiu potrzebę zmiany. Co ważne, zmiana jest procesem, składa się z pewnych etapów i wymaga czasu, towarzyszą jej zwykle ambiwalentne emocje.

Niezależnie od tego, czy chcesz porzucić nawyki, które Ci nie służą, czy też rozwinąć nowe wspierające zachowania, chętnie pomogę Ci w tym wyzwaniu. Korzystam z podejścia Dialogu Motywującego. Oznacza to, że moim głównym celem jest wspieranie Twojej autonomii i wydobywanie Twoich zasobów, dzięki czemu zmiana staje się możliwa. 

robert-bye-9Is6e9qfCvY-unsplash.jpg

zdjęcie: Robert Bye unsplash

ries-bosch-A_ZUGZJMgss-unsplash.jpg

zdjęcie: Ries Bosch unsplash

Pierwszy krok

Jest to rozmowa, podczas, której możemy przyjrzeć się Twojemu samopoczuciu oraz określić, jakiego rodzaju wsparcia możesz potrzebować. Podczas spotkań jestem dla Ciebie, aby Cię wysłuchać, zrozumieć i pomóc Ci nazwać to, czego doświadczasz, a także wspólnie z Tobą określić dalsze kroki do lepszej kondycji psychicznej. Unikam szybkiego stawiania diagnoz, udzielania rad i dawania gotowych rozwiązań. 

Tego typu spotkanie może być wstępem do dalszej pracy, aby wspólnie odnaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie w danej sytuacji. 

Droga do dobrostanu

Współczesny świat biznesu oferuje wiele możliwości, jednocześnie pojawia się w nim także wiele wyzwań.  Przez kilka lat pracy w działach personalnych poznałam specyfikę pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym.

Szczególnie ważne wydaje się odnalezienie balansu pomiędzy sferą zawodową, a prywatny życiem; nauczenie się jak dbać o swój dobrostan i jak budować w sobie rezyliencję, czyli odporność psychiczną.

Kompetencje te, możemy rozwinąć poprzez praktykę uważności, świadomą pracę z ciałem i ruchem oraz pogłębianie świadomości emocjonalnej. 

Oferuję warsztaty, które są formą kompleksowego wsparcia w budowaniu dobrostanu.

 

Ola-049.jpg
bottom of page